Księgarnia Co-Liber In Englishenglish
Wyszukaj książkę:
»
szukanie zaawansowane
Oferta Nowości Promocje Księgarnia japońska Księgarnia chińska Księgarnia niemiecka Koszyk - 0 zł
Tematyka
Beletrystyka historycznaBeletrystyka klasyczne (przed 1945 r.)Beletrystyka nowoczesna i współczesna (po 1945 r.)Beletrystyka religijna i duchowaBeletrystyka:FantasyFantasyHorrory i historie o duchachKryminał Mity i legendy opowiadane jako beletrystykaNowele graficzneOpowieści sensacyjnePowieści przygodoweRomanseSagiScience fictionZagadnienia powiązane z beletrystykąBiografie: ogólnePamiętnikiPamiętniki, listy i kronikiPrawdziwe historieChiński - książki do nauki chińskiegoBiznes i zarządzanieEkonomiaFinanse i rachunkowośćPrzemysł i nauki przemysłoweArcheologiaFilozofiaHistoriaReligia i wierzenia religijneJapoński - książki do nauki japońskiegoJęzyk: Zagadnienia ogólneLingwistykaUczenie i uczenie się języka (inne niż ELT)Antologie (nie poezja)Literatura: historia i krytycyzmPoezjaProza: Sztuki, scenariusze do sztukChirurgiaInne dziedziny medycynyMedycyna kliniczna i choroby wewnętrzneMedycyna komplementarnaMedycyna przedkliniczna: nauki podstawoweMedycyna weterynaryjnaMedycyna: zagadnienia ogólnePielęgniarstwo i usługi pomocniczeStudia medyczne, informatory przeglądowe, materiały referencyjneELT - Angielski do szczególnych celówELT - materiały do nauki i podręcznikiELT - Materiały referencyjne i pomocniczeGeografiaNauki o ZiemiPlanowanie regionalne i terenoweŚrodowiskoAstronomia, czas i przestrzeńBiologiaChemiaFizykaMatematykaNauka: zagadnienia ogólneBeletrystyka dla dzieci i młodzieży i prawdziwe historieDzieci i młodzież - zagadnienia ogólneEdukacja: materiałyKsiążki ilustrowane, książki z zadaniami i materiały do nauki dla najmłodszychKwestie osobiste i społeczne (dzieci i młodzież)Materiał referencyjny dla dzieci i młodzieżyPapeterie dla dzieci i inne przedmiotyRoczniki, antologie i poezja dla dzieci i młodzieżyBadania i informacje: zagadnienia ogólneBibliotekoznawstwo i informacja naukowaEncyklopedieMuzea i muzeologiaStudia interdyscyplinarnePrawo międzynarodowePrawo określonych jurysdykcjiPrawo: materiały i wskazówki do powtórki materiałuPrawoznawstwo i zagadnienia ogólneDziałania wojenne i obronaEdukacjaPolityka i rządPomoc społeczna, kryminologiaPsychologiaSocjologia i antropologiaSpołeczeństwo i kultura: pojęcia ogólneAntyki i przedmioty kolekcjonerskieGotowanie/jedzenie i drinki itp.Hobby, quizy i gryHumorNatura, życie wiejskie, zwierzęta domoweOgrodnictwoPodróże i urlopPozycje różneRękodzielnictwo, sztuki dekoracyjne i rzemiosłoSporty i rekreacja na powietrzuStyl życia i przewodniki osobistego styluTransport: pojęcia ogólneUtrzymanie domu i domostwaZainteresowania własną okolicą, historia rodziny i nostalgiaArchitekturaFilm, telewizja i radioFotografia i zdjęciaHistoria sztuki/sztuka i nurty w sztuceMuzykaRodzaje sztukiSztukaSztuka przemysłowaSztuka teatralnaSztuka zagadnienia ogólneTaniec i inne sztuki sceniczneBazy danychBezpieczeństwo komputeroweCertyfikaty komputeroweComputer networking & communicationsCyfrowy styl życiaKomputery: zagadnienia ogólneMedia cyfrowe i graficzneNauki komputeroweOprogramowanie dla biznesuProgramowanie komputerowe/rozwój oprogramowaniaSprzęt komputerowySystemy operacyjneChemia przemysłowa i technologie wytwórczeInne technologie stosowaneInżynieria biochemicznaInżynieria elektroniczna i komunikacyjnaInżynieria lądowa, ekspertyzy i budowaInżynieria mechaniczna i materiałowaNauki środowiskowe, inżynieria i technologiaRolnictwo i gospodarstwaTechnologia energii i inżynieriaTechnologia transportowaTechnologia: zagadnienia ogólneRodzina i zdrowieSamopomoc i rozwój osobistyUmysł, ciało i duch
Tytuły niemieckie


Logowanie

Użytkownik:
Hasło:
Zaloguj się



Zapisz się do newslettera

Informacje o nowościach wydawniczych z interesującej
Cię dziedziny.

zamów »


zapłać online

Działy » Beletrystyka i pozycje pokrewne » Beletrystyka nowoczesna i współczesna (po 1945 r.)

Sortuj według: Tytułurosnąco, Ceny, Roku wydania

okładka
NOWOŚĆ

4 3 2 1

Autor: Auster P.

Wydawca: Faber & Faber Wydanie 1, 2017
LONGLISTED FOR THE MAN BOOKER PRIZE 2017On March 3rd, 1947, Archibald Isaac Ferguson, ... więcej »
Cena: 50.00 zł 40.00 zł
Rabat: 20,0%

Dostępny natychmiast
      
okładka
NOWOŚĆ

A Horse Walks into a Bar

Autor: Grossman D.

Wydawca: Vintage Books Wydanie 1, 2017
WINNER OF THE INTERNATIONAL MAN BOOKER PRIZE 2017 The setting is a comedy club ... więcej »
Cena: 45.00 zł
Dostępny natychmiast

 
okładka "9780099579335"
NOWOŚĆ

A Summer at Sea

Autor: Fforde K.

Wydawca: Arrow Wydanie 1, 2017
Emily is happy with her life just as it is. She has a career as a midwife that ... więcej »
Cena: 37.00 zł
Dostępny natychmiast
      
okładka "9781784872038"
NOWOŚĆ

Across the River and into the Trees

Autor: Hemingway E.

Wydawca: Vintage Books Wydanie 1, 2017
Richard Cantrell is an American colonel living in Venice just after the Second World ... więcej »
Cena: 43.00 zł 34.00 zł
Rabat: 20,0%

Dostępny natychmiast

 
okładka "9780241287972"
NOWOŚĆ

Anything is Possible

Autor: Strout E.

Wydawca: Viking Wydanie 1, 2017
An unforgettable cast of small-town characters copes with love and loss from the ... więcej »
Cena: 66.00 zł 53.00 zł
Rabat: 20,0%

Dostępny natychmiast
      
okładka
NOWOŚĆ

Before You Go

Autor: Swatman C.

Wydawca: Pan Macmillan Books Wydanie 1, 2017
Before You Go is powerful story of love and loss perfect for fans of Me Before You ... więcej »
Cena: 40.00 zł 32.00 zł
Rabat: 20,0%

Dostępny natychmiast

 
okładka "9781409156871"
NOWOŚĆ

Burning Angels

Autor: Grylls B.

Wydawca: Orion Wydanie 1, 2017
A prehistoric corpse entombed within an Arctic glacier, crying tears of blood.A ... więcej »
Cena: 42.00 zł
Dostępny natychmiast
      
okładka
NOWOŚĆ

Christmas at the Cat Cafe

Autor: Daley M.

Wydawca: Pan Macmillan Books Wydanie 1, 2017
The Costwolds' town of Stourton-on-the-Hill has its very own cat cafe. Resident ... więcej »
Cena: 35.00 zł 28.00 zł
Rabat: 20,0%

Dostępny natychmiast

 
okładka
NOWOŚĆ

City of Friends

Autor: Trollope J.

Wydawca: Pan Macmillan Books Wydanie 1, 2017
City of Friends is the number one bestselling twentieth novel from the highly acclaimed ... więcej »
Cena: 40.00 zł 32.00 zł
Rabat: 20,0%

Dostępny natychmiast
      
okładka "9780241290224"
NOWOŚĆ

Closely Watched Trains

Autor: Hrabal B.

Wydawca: Penguin Wydanie 1, 2017
A classic of postwar literature, a small masterpiece of humour, humanity and heroism ... więcej »
Cena: 29.00 zł 23.00 zł
Rabat: 20,0%

Dostępny natychmiast

 
okładka "9781910695234"
NOWOŚĆ

Compass

Autor: Enard M.

Wydawca: Fitzcarraldo Editions Wydanie 1, 2017
As night falls over Vienna, Franz Ritter, an insomniac musicologist, takes to his ... więcej »
Cena: 79.00 zł 63.00 zł
Rabat: 20,0%

Dostępny natychmiast
      
okładka "9780241290262"
NOWOŚĆ

Cutting it Short

Autor: Hrabal B.

Wydawca: Penguin Wydanie 1, 2017
'As I crammed the cream horn voraciously into my mouth, at once I heard Francin's ... więcej »
Cena: 33.00 zł
Dostępny natychmiast

 
okładka "9780008172114"
NOWOŚĆ

Eleanor Oliphant is Completely Fine

Autor: Honeyman G.

Wydawca: Harper Collins Wydanie 1, 2017
The Sunday Times bestseller Soon to be a major ... więcej »
Cena: 64.00 zł
Dostępny natychmiast
      
okładka
NOWOŚĆ

Elmet

Autor: Mozley F.

Wydawca: JM Originals Wydanie 1, 2017
SHORTLISTED FOR THE MAN BOOKER PRIZE 2017'A quiet explosion of a book, exquisite ... więcej »
Cena: 56.00 zł 45.00 zł
Rabat: 20,0%

Dostępny natychmiast

 
okładka "9780241290095"
NOWOŚĆ

Exit West

Autor: Hamid M.

Wydawca: Hamish Hamilton Ltd Wydanie 1, 2017
SHORTLISTED FOR THE MAN BOOKER PRIZE 2017Finalist for the Neustadt Prize 2018The ... więcej »
Cena: 66.00 zł 53.00 zł
Rabat: 20,0%

Dostępny natychmiast
      
okładka "9781786531148"
NOWOŚĆ

Exquisite

Autor: Patterson J.

Wydawca: Random House Wydanie 1, 2017
James Patterson's BookShots. Short, fast-paced, high-impact entertainment. "Please ... więcej »
Cena: 14.00 zł 11.00 zł
Rabat: 20,0%

Dostępny natychmiast

 
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] ... [30]Następna
Hit dnia

okładka "9780593078754"

Origin

..

The spellbinding new Robert Langdon novel from the author of The Da Vinci Code . Robert ... więcej »
Wydanie 1, 2017
Cena: 99.00 zł 79.00 zł
Rabat: 20,0%
Dostępny natychmiast

okładka "9781408880715"

Fantastic Beasts & Where to Find Them

Rowling J.

Celebrate 20 years of Harry Potter magic! A brand new edition of this essential ... więcej »
Wydanie 1, 2017
Cena: 65.00 zł
Dostępny natychmiast

okładka "9780857524430"

Into the Water

Hawkins P.

The addictive new psychological thriller from the author of The Girl on the Train, ... więcej »
Wydanie 1, 2017
Cena: 75.00 zł 60.00 zł
Rabat: 20,0%
Dostępny natychmiast




Non Book Products



LSW

Chinski w Olsztynie
Nauka Jezyka Japonskiego
O wschodzie





Poleć znajomemu

Wpisz adres e-mail znajomego, któremu chcesz polecić naszą księgarnię:
»
Mapa strony
Polityka prywatności
CO-LIBER, Plac Bankowy 4, PL-00-095 Warszawa, Tel./fax: (48-22) 828 05 88 więcej »  

copyright Co-liber 2001-2006, wykonanie Prekursor